rynek nieruchomości na wynajem

Resi4Rent nie zwalnia tempa i uruchamia kolejną inwestycję z mieszkaniami w abonamencie

created by dji camera

Resi4Rent nie zwalnia tempa i uruchamia kolejną inwestycję z mieszkaniami w abonamencie.

Tym razem jest to inwestycja we Wrocławiu. Po przekazaniu w lipcu klientom budynku przy al. Wilanowskiej w Warszawie Resi4Rent nie zwalnia tempa i uruchamia kolejną, czternastą w Polsce i trzecią w samym Wrocławiu inwestycję z mieszkaniami w abonamencie.

Dzięki nowo oddanemu budynkowi Wrocław stał się, po Warszawie, drugim największym rynkiem, na którym obecne jest Resi4Rent. Po osiedlach na Kępie Mieszczańskiej i przy ul. Rychtalskiej przyszedł czas na zieloną część wrocławskiego Szczepina. Budynek z 391 lokalami przy ul. Jaworskiej jest już gotowy do użytku. Łączna liczba oferowanych mieszkań w abonamencie w stolicy Dolnego Śląska wynosi tym samym już blisko 1000, a to jeszcze nie koniec projektów planowanych w tym mieście.

Klienci Resi4Rent Wrocław Jaworska mogą wybierać spośród trzech różnych opcji: ResiStudio (kawalerka), ResiComfort (2 pokoje) oraz ResiFamily (3 pokoje).

– W ciągu ostatniego miesiąca nasze portfolio w sześciu miastach: Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu przekroczyło liczbę 4100 lokali. Oddanie do użytku nowego osiedla we Wrocławiu to kolejny krok, który przybliża nas do realizacji strategicznego celu, jakim jest zwiększenie liczby najwyższej jakości mieszkań w abonamencie i dostarczenie na rynek 10 tys. lokali do końca 2025 r. Cały czas intensywnie się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i umacniamy swoją pozycję lidera na polskim rynku PRS. Jest to także możliwe dzięki silnemu i stabilnemu zapleczu finansowemu budowanemu m.in. ze środków pozyskanych z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz finansowaniu udzielonemu R4R w ostatnim czasie przez konsorcjum trzech banków: Pekao S.A., Santander Bank Polska i BNP Paribas Bank Polska – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Autorem muralu Botanica jest Olaf Cirut, absolwent malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i artysta znany m.in. z murali przy krakowskim rondzie Mogilskim przedstawiającym paletę kolorowych farb, smoczego skweru w parku Decjusza czy muralu zdobiącego elewację Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Świerku.

Źródło: Resi4Rent.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora