rynek nieruchomości na wynajem

Relokacja firmy TECH LIGHT do parku magazynowego Panattoni A2 Warsaw East Park

Artur Charkiewicz_media
Producent i projektant profili oświetleniowych LED, Firma TECH LIGHT, zdecydowała się na relokację do parku magazynowego Panattoni A2 Warsaw East Park.

Inwestycja znajduje się przy węźle „Stary Konik” niedaleko Warszawy. Firma TECH LIGHT wprowadziła się na powierzchnię 1200 metrów kw. Jest to powierzchnia magazynowa biurowa. Kompleksową usługę doradczą firmie TECH LIGHT zapewniła firma AXI IMMO.
Inwestycja Panattoni A2 Warsaw East Park to obiekt składający się z trzech nowoczesnych hal magazynowych o łącznej powierzchni 88 000 metrów kw.
Centrum magazynowe spełnia wymagania zgodne ze standardami systemu BREEAM na poziomie „Very Good”.

Po kilku latach obecności na warszawskiej Pradze Południe zdecydowaliśmy się przenieść naszą działalność operacyjną poza Warszawę. Wśród kilku zaproponowanych lokalizacji, magazyn w Koniku Nowym okazał się najlepszym wyborem, zgodnym z oczekiwaniami tzn. oferował wysoki standard powierzchni i był dostępny do wynajęcia od zaraz – mówi Anna Szostek, Prezes, TECH LIGHT.

– Klient miał bardzo sprecyzowane oczekiwania względem nowej siedziby głównej. W grę wchodziły parki magazynowe dostępne do wynajęcia od zaraz, najchętniej w warszawskiej I lub II strefie z dobrą ekspozycją z obwodnicy i komfortowym wjazdem na drogę szybkiego ruchu. Nie bez znaczenia przy wyborze Panattoni A2 Warsaw East Park okazała się duża elastyczność dewelopera oraz pomoc w zaprojektowaniu nowego biura – wyjaśnia Artur Charkiewicz, Konsultant w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora