Informacje dnia

Regus planuje ekspansję na rynku biur

Regus – firma, która dostarcza elastyczne miejsca pracy – umeblowane biura i miejsca coworkingowe  – planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. W ciągu najbliższych trzech lat uruchomi ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce, zarówno w głównych aglomeracjach, jak i w mniejszych miastach. Już w przyszłym roku ma się pojawić kilkadziesiąt nowych lokalizacji, zarówno w Warszawie, jak i innych miastach w Polsce.

Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL,kierujący projektem w Polsce, dodaje: „Ambitny plan rozwoju przedstawiony przez Regus to bardzo ciekawe wyzwanie biznesowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL na rynku biurowym w Polsce pozwoli na sprawną realizację założeń w krótkim terminie i przyczyni się do sukcesu strategii ekspansji założonej przez Regus.

Regus  wynajmuje sale konferencyjne, powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe itd.  Dysponuje 2 300 lokalizacjami w 850 miastach na całym świecie i planuje dalszy, bardzo dynamiczny, globalny wzrost w najbliższych latach.