rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Przy nieruchomości komercyjnej Nowe Bielawy w Toruniu powstanie drugi park handlowy

Budowa drugiego retail parku przy Nowych Bielawach, fot. Nowe Bielawy (1)

Centrum Nowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia w pobliżu DK 15 i 80 oraz autostrady A1, niecałe 15 minut od Starego Miasta. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię 25 tys. m kw. GLA i liczy sobie 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych. 

Przy centrum handlowym Nowe Bielawy w Toruniu wyrośnie drugi park handlowy. Znajdą się w nim 3 wielkopowierzchniowe sklepy, w tym m.in. Sinsay i Maxi Zoo. Prace nad inwestycją właśnie wystartowały. Jednocześnie na półmetku jest budowa pierwszego parku, którego otwarcie planowane jest na koniec listopada 2022.
Od ponad 6 miesięcy trwa tu rozbudowa centrum handlowego Nowe Bielawy. W sąsiedztwie obiektu powstaje nowoczesny park handlowy, który pomieści trzy wielkopowierzchniowe sklepy – Neonet, Komfort i TEDi. Teraz ruszają prace nad jeszcze jedną, podobną inwestycją, która jest już w 100% wynajęta.
Jak podaje inwestor, prace mają się zakończyć w II kwartale 2023 roku.

– Drugi retail park zarówno pod względem projektu, jak i powierzchni, będzie podobny do tego, który już powstaje. Analogicznie jak w pierwszej inwestycji, tak i tu na jednej kondygnacji ulokowane zostaną 3 duże sklepy, do których wejście prowadzić będzie z parkingu. Podobna będzie też minimalistyczna bryła budynku, wokół którego powstanie 100 nowych miejsc parkingowych – informuje Barbara Wojdełko, Director w Newbridge.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora