rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Przodownicy pracy z polskich magazynów AMAZON

praca-amazon-wroclawFirma Amazon chwali się wydajnością swoich pracowników z nowych centrów logistycznych w Polsce – pod Poznaniem i Wrocławiem. Okazuje się, że Polacy ponad dwukrotnie poprawili wcześniejszy rekord przesyłek wysłanych w sieci 28 europejskich centrów logistycznych Amazon.

W ciągu pierwszego miesiąca wysłali  więcej przesyłek, niż wcześniej z któregokolwiek z nowo otwartych europejskich centrów koncernu.  Co więcej – przodownicy pracy z Polski – zostawili konkurencję daleko w tyle. Każde z polskich centrów zrealizowało w tym okresie ponad dwa razy więcej zamówień.

– Chcielibyśmy podziękować i pogratulować naszym kolegom w Polsce! Otwarcie nowego centrum logistycznego to bardzo ciężka praca wszystkich zaangażowanych w takie przedsięwzięcie. Dzięki oddaniu oraz entuzjazmowi naszych pracowników we Wrocławiu i Poznaniu możemy zaliczyć ten projekt do rekordowych już od samego początku – powiedział Roy Perticucci, Wiceprezes i szef Działu Operacji Europejskich Amazon. –

Magazyny Amazon w Polsce znajdują się w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia oraz w Sadach pod Poznaniem. Każde z nich zajmuje powierzchnię ok. 95 000 m2, równą powierzchni 13 boisk piłkarskich.

Amazon nadal zatrudnia w Polsce nowych pracowników. Firma stworzy do 12 000 miejsc pracy.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora