news

Prologis wynajmuje magazyny w Park Wrocław III

 

Prologis Park III

Prologis Park III

Prologis ma nowego najemcę powierzchni magazynowych. Firma  poinformowała dzisiaj o podpisaniu nowej umowy najmu 7 500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej w Prologis Park Wrocław III z firmą Leader Logistics, wrocławską spółką oferującą kompleksowe usługi z zakresu transportu drogowego, morskiego i lotniczego. Dzięki podpisanej umowie park jest wynajęty w 97 procentach.

Nowy klient Prologis – firma Leader Logistics  realizuje projekty logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Z usług firmy korzystają między innymi przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, sanitarnej oraz spożywczej.

 – Leader Logistics oferuje usługi logistyczne w oparciu o kompleksową obsługę w magazynie wysokiego składowania klasy A, organizację transportów krajowych i międzynarodowych ładunków całopojazdowych, częściowych oraz drobnicowych.  – powiedziała Małgorzata Moszczyńska, współwłaściciel Leader Logistics.

Cieszymy się, że Leader Logistics, kolejna wyjątkowa firma logistyczna,rozpoczęła współpracę z Prologis. Dolny Śląsk staje się wyspecjalizowanym ośrodkiem logistycznym dzięki rosnącej liczbie klientów
z tej branży. – powiedziała Magdalena Kostjan, Leasing Manager, Prologis Polska

 Prologis Park Wrocław III o powierzchni ponad 148 000 metrów kwadratowych położony jest tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przy ulicy Granicznej, 7 kilometrów na południowy wschód  od Wrocławia i 3,5 kilometra od lotniska.

 Prologis jest właścicielem i zarządcą około 3,7 miliona metrów kwadratowych powierzchni logistycznej  i dystrybucyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2014 r.).