Konferencje

PRCH – Forum Dyrektorów Centrów Handlowych

redicms
Dnia 7 czerwca odbędzie się Forum Dyrektorów Centrów Handlowych – ReDI Center Management Summit.

Wydarzenie organizowane jest przez Polską Radę Centrów Handlowych (PRCH). Jest to pierwsza tego rodzaju konferencja w Polsce dla osób zarządzających obiektami komercyjnymi.
Organizowane po raz pierwszy ReDI Center Management Summit będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Targom ReDI 2018. W Forum udział weźmie 100 dyrektorów centrów handlowych.

Cieszymy się, że jesteśmy inicjatorem pierwszej w Polsce konferencji dla osób zarządzających obiektami komercyjnymi. Do tej pory nie było takiego miejsca, gdzie dyrektorzy centrów handlowych mogliby spotkać się, wymienić doświadczeniami oraz porozmawiać o ważnych dla branży tematach niezależnie od tego, w jakiej firmie pracują, na szczeblu ogólnokrajowym. Osoby bezpośrednio odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie obiektów handlowych codziennie podejmują strategiczne
z punktu widzenia firmy decyzje. Dlatego postanowiliśmy zorganizować ReDI Center Management Summit, by stało się dla nich pomocą i inspiracją do dalszych działań” – powiedział Radosław Knap, Dyrektor Generalny Polskiej Rady Centrów Handlowych.