rynek nieruchomości na wynajem

Poznańskie nieruchomości komercyjne przyciągają najemców – Adecco wprowadza się do Okrąglaka

Okraglak

Nieruchomość komercyjna Okrąglak położona jest w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Mielżyńskiego 14, w bliskim sąsiedztwie placu Wolności, ulicy Święty Marcin, czy Starego Rynku.

Do grona najemców budynku biurowego Okrąglak w Poznaniu dołączy agencja doradztwa personalnego Adecco. Nowy najemca zajmie blisko 350 m kw. na drugim piętrze. W transakcji najmu właściciela obiektu reprezentowała firma Savills.
Savills pełni rolę agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w Okrąglaku. Obecnie w budynku dostępne są jeszcze wolne powierzchnie na wynajem.

Wielkopolska i Poznań to dla nas jeden z kluczowych rynków w Polsce. To niezwykle atrakcyjne miasto dla przedsiębiorców. Poszukując nowej siedziby dla naszego oddziału istotne było, by biuro miało nowoczesny charakter i było przyjazne dla naszych klientów i kandydatów. Taką właśnie przestrzeń znaleźliśmy w budynku Okrąglak, który jest jednym z architektonicznych symboli i biznesowych wizytówek miasta” – mówi Wojciech Januszkiewicz, kierownik biura Adecco w Poznaniu.

Cieszymy się bardzo, że tak znana firma, jaką jest Adecco dołącza do grona najemców Okrąglaka. Poznań to dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesow. Najemcy szukają tu nowoczesnych i funkcjonalnych biur z charakterem. Takie właśnie powierzchnie oferuje Okrąglak – mówi Mateusz Jakubowicz, konsultant w dziale powierzchni biurowych, Savills Poznań.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora