rynek nieruchomości na wynajem

Poznański rynek nieruchomości inwestycyjnych przyciąga przedsiębiorców – Malta Office Park z nowymi najemcami

EPP_Malta Office Park_1
Poznański rynek nieruchomości inwestycyjnych przyciąga przedsiębiorców. Inwestycja Malta Office Park z nowymi najemcami.

Trzech nowych najemców wprowadza się do nieruchomości Malta Office Park. Jest to  poznański kompleks biurowy, którego zarządcą jest EPP. Budynek wyróżniający się licznymi rozwiązaniami ekologicznymi na swoją siedzibę wybrały firmy Hager, Spravia i Surgalign. Łączna powierzchnia objęta umowami to blisko 750 metrów kw. przestrzeni biurowej klasy A.

– W nowy rok wchodzimy z nową energią. Przedłużone umowy i nowe najmy pokazują, że we właściwy sposób zarządzamy obiektem, dostosowując go do potrzeb wymagających partnerów. Cieszę się, że zaufaniem obdarzyły nas kolejne firmy, które już mają lub za chwilę będą miały szansę przekonać się, że Malta Office Park to miejsce, gdzie biuro znaczy więcej niż budynek. Naszym niewątpliwym atutem jest bliskość Jeziora Maltańskiego, a co za tym idzie wyjątkowe otoczenie naturalnej roślinności. Nowi najemcy na pewno szybko zachwycą się możliwościami tej lokalizacji – mówi Agnieszka Gola, Leasing Manager w EPP.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora