Informacje dnia

Powstaje nowoczesny obiekt komercyjny w formule BTS

foto_02_uzice
Nowy, wyjątkowy budynek  BTS w Prologis Park Prague-Uzice już powstaje, a na klienta będzie czekać szereg rozwiązań wspierających działalność najemcy.

CRUSSIS podpisał długoterminową umowę najmu na całe 21 000 metrów kwadratowych powierzchni w budynku 4B. Tym samym producent dołączył do świetnie prosperującej społeczności biznesowej w Prologis Park Prague-Uzice. W transakcji pośredniczył agent nieruchomości Marek Sykora.

„Cieszymy się, że możemy powitać CRUSSIS w Prologis Park Prague-Uzice. Z radością przyjęliśmy fakt, że nasza oferta BTS przekonała klienta, że jego nowy magazyn powinien powstać właśnie tutaj” – mówi Anna Juzova, Leasing & Customer Experience Manager Prologis.

Na powierzchni zaprojektowanej dla CRUSSIS znajdzie się wiele funkcji, które zmaksymalizują wydajność i zadbają pracowników. Oświetlenie LED o wysokim natężeniu światła w obszarze produkcyjnym będzie wykorzystywało systemy czujników ruchu i światła dziennego, aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii elektrycznej oraz komfort w miejscu pracy. W niewielkim wewnętrznym pomieszczeniu magazynowym będą przechowywane baterie elektryczne używane przez firmę CRUSSIS do wyrobu jej produktów, a świetliki dachowe będą wpuszczać obfite naturalne światło dzienne, poprawiając tym samym samopoczucie pracowników.

„W naszej działalności skupiamy się na innowacjach, dlatego postawiliśmy szczególne wymagania naszej nowej powierzchni. Cieszymy się, że prace w naszym nowym obiekcie już się rozpoczęły. Rozwiązania, które wdraża Prologis dokładnie odpowiadają naszym potrzebom i mamy nadzieję, że to posunięcie przyniesie ogromne korzyści zarówno naszej firmie, jak i naszym pracownikom”- mówi Petr Výkruta, dyrektor wykonawczy CRUSSIS Elektrobikes.

Rozwój Prologis Park Prague-Uzice jest dowodem na to, że istnieje wysoki popyt na strategicznie lokalizacje w pobliżu autostrady D8, w odległości kilku kilometrów na północ od Pragi. Park Prague-Uzice to usługi zorientowane na klienta i najnowocześniejsze udogodnienia wykraczające poza cztery ściany i dach magazynu, dodatkowo z łatwym dostępem do stolicy Czech, lotniska w Pradze oraz międzynarodowych rynków.

Źródło: Prologis.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora