Z życia spółek

Podsumowanie pierwszej połowy 2022 roku w nieruchomości komercyjnej – Galerii Rumia

GR1
Pierwsza połowa 2022 roku była bardzo dobrym okresem dla Galerii Rumia. W obiekcie skrupulatnie realizowana jest strategia nakreślona przez nowego właściciela – firmę GT, która powstała w wyniku współpracy spółek PKB Inwest Budowa oraz Master Development Poland.

Nowy właściciel postawił na całkowitą metamorfozę obiektu, zaczynając od zmian architektonicznych – unowocześnienia i odświeżenia wnętrza Galerii, poprzez nową identyfikację wizualną, na zmianach w strukturze najemców kończąc. Wszystkie procesy przebiegają zgodnie z wyznaczonym harmonogram, a mieszkańcy Rumii już teraz mogą korzystać z rozszerzonej i ciągle powiększającej się oferty Galerii Rumia.

W marcu 2022 roku właściciele zapowiedzieli kolejne umowy ze znaczącymi na rynku markami. Zgodnie z zapowiedziami już pod koniec kwietnia w Galerii Rumia otworzył się jeden sklep marki Sinsay. Dwupiętrowy salon zajął powierzchnię ponad 1700 mkw.
W maju 2022 roku do grona najemców Galerii dołączył Action.

Galeria Rumia to nowoczesny obiekt w samym sercu miasta Rumia, zlokalizowany w dobrze skomunikowanym miejscu – dogodnym zarówno dla podróżujących samochodem, jak i komunikacją miejską. Powierzchnia najmu to ponad 16 800 mkw.