Konferencje

Podsumowanie konferencji Polish Real Estate Summit 2022

Panel_kompaktowość_3
W listopadzie odbyła się konferencja „PRES – Polish Real Estate Summit 2022”. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie tego wydarzenia.

2023 rok upłynie dla branży nieruchomości względnie bezboleśnie. Kryzys zacznie być w tym segmencie odczuwalny dopiero w 2024 roku , o ile oczywiście do tego czasu nie nastąpi radykalna poprawa warunków gospodarczych – to jeden z najważniejszych wniosków po konferencji „PRES – Polish Real Estate Summit”, którą firma Nowy Adres zorganizowała 21-22 listopada w Zakopanem.
Tegoroczna, druga edycja PRES cieszyła się wysoką frekwencją – w sumie w zakopiańskim hotelu Nosalowy Dwór zameldowało się blisko ponad 300 uczestników – przedstawicieli firm deweloperskich, agencji doradczych, funduszy inwestycyjnych, organizacji branżowych, generalnych wykonawców, kancelarii prawnych, pracowni architektonicznych, producentów materiałów budowlanych, analityków i dziennikarzy nieruchomościowych. Choć konferencje Nowego Adresu to także networking i elementy targowe, większość podkreślała, że w tym roku przyjechali po odpowiedzi.