Informacje dnia

Podium Park w Krakowie ma nowego właściciela

umowa
Krakowski kompleks biurowy Podium Park został sprzedany funduszowi Globalworth. W transakcji sprzedaży o wartości około 134 mln euro właścicielowi i deweloperowi doradzali eksperci z Działu Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Kompleks biurowy Podium Park składa się z trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 55 tys. mkw. Pierwszy z budynków został już oddany do użytku, a zakończenie prac kolejnych dwóch przewidziano kolejno na: IV kwartał 2020 i IV kwartał 2021 roku.

„Cieszymy się, że mogliśmy wspierać właściciela i dewelopera Podium Park w procesie sprzedaży – od momentu wyceny projektu, negocjacji z inwestorami, due diligence aż do podpisania dokumentacji transakcyjnej. Transakcja, z uwagi na swój złożony charakter, wynikający z wielkości projektu, struktury transakcji oraz faktu, iż część budynków wciąż znajduje się w fazie budowy jest z pewnością unikatowa na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce” – powiedział Piotr Goździewicz, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych, Europa Środkowo-Wschodnia w BNP Paribas Real Estate Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora