rynek nieruchomości na wynajem

Platforma mieszkań na wynajem Lett rozwija się na polskim rynku nieruchomości inwestycyjnych

Lett Markowska
Platforma mieszkań na wynajem Lett rozwija się na polskim rynku nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma mieszkaniowa, rozwijana przez Nrep, rozszerzyła portfolio posiadanych inwestycji o kolejną lokalizację w Warszawie. Nowe, w pełni wyposażone mieszkania na najem długoterminowy, poza Mokotowem i Bemowem, są teraz dostępne także na Pradze Północ. Projekt, zrealizowany przez dewelopera Wawel Development, otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD.

Lett Markowska oferuje 116 mieszkań typu studio oraz dwupokojowych. Niebawem w ofercie pojawi się kolejnych 63 lokali, tak by docelowo zapewnić najemcom 179 mieszkań, w tym 83 dwupokojowe oraz 96 typu studio, znajdujące się w trzech budynkach. Wszystkie gotowe lokale są w pełni umeblowane i wyposażone, zapewniając najemcom komfortową i funkcjonalną przestrzeń. Do dyspozycji oddany został także garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalniami. Nowością w tej lokalizacji jest strefa coworkingowa, w której mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnych miejsc pracy, wyposażonych w ergonomiczne biurka, szybkie Wi-Fi, i  inne niezbędne udogodnienia. Dodatkowo, w przestrzeni coworkingowej udostępniono strefę relaksu.

– Mieszkania na wynajem oferowane w ramach platformy Lett są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne i komfortowe przestrzenie do życia, zlokalizowane w atrakcyjnych częściach miast. Przy ulicy Markowskiej w Warszawie stworzyliśmy miejsce, które nie tylko zapewnia najemcom wygodne lokum z dogodnym dostępem do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, ale także ma ambicję zbudowania społeczności. Mamy nadzieję, że dostęp do przestrzeni wspólnych oraz różnorodne wydarzenia dedykowane mieszkańcom zachęcą do integracji sąsiedzkiej. – powiedział Maciej Piotrowicz, Head of Nrep Poland.

Źródło: Nrep.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora