Informacje dnia

Pierwszy obiekt biurowy z kompleksu Airport City przy Porcie Lotniczym Gdańsk z zarządcą

565e10dd0da124d5595547588a128a78
MVGM, lider w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w Europie, wzmacnia swoją pozycję w miastach regionalnych. Firma będzie zarządzała  pierwszym obiektem biurowym z kompleksu Airport City przy Porcie Lotniczym Gdańsk.

Airport City Gdańsk jest kompleksem nowoczesnych budynków biurowych. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstał budynek Alpha o powierzchni najmu 8,500 metrów kw., który liczy 6 kondygnacji. Każde z pięter biurowca oferuje 1470 metrów kw. powierzchni biurowej netto z możliwością swobodnej aranżacji przestrzeni przez najemców. Dodatkowo na parterze budynku Alpha znajduje się 790 metrów kw. powierzchni handlowo-usługowej.
Kolejnym budynkiem powstającym w ramach inwestycji jest budynek Bravo, który ma zostać oddany do użytku w 2022 roku.


Airport City Gdańsk ma w portfolio MVGM szczególnie ważną pozycję. Uczestniczymy w tym projekcie od bardzo wczesnego etapu, dzięki czemu możemy wspierać klienta naszym doświadczeniem już na etapie przygotowania do otwarcia pierwszego z budynków. Pomagamy w realizacji szeregu kluczowych składowych, takich jak: zarekomendowanie i wdrożenie rozwiązań i udogodnień dla najemców, ich gości czy lokalnej społeczności; konsultacje i doradztwo w zakresie zastosowania konkretnych rozwiązań technicznych, systemów i urządzeń mając na uwadze późniejsze użytkowanie nieruchomości; wybór podwykonawców czy przygotowanie procedur bezpieczeństwa i innych kluczowych polityk niezbędnych do właściwego użytkowania budynku.

Katarzyna Jaśkiewicz, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, MVGM.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora