Informacje dnia

Pierwszy najemca w wieżowcu Mennica Legacy Tower

Mennica Legacy Tower_2

Allen & Overy, renomowana międzynarodowa kancelaria prawna, wynajęła ponad
2600 m kw. powierzchni biurowej w wieżowcu Mennica Legacy Tower. Jest to pierwsza umowa najmu  przestrzeni kompleksu biurowego, realizowanego przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej
w Warszawie.

Allen & Overy jest jedną z największych i najbardziej innowacyjnych międzynarodowych kancelarii prawnych, działającą na polskim rynku od ponad 25 lat. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 5400 pracowników i przez sieć 44 biur obsługuje klientów w 31 krajach. Biura Allen & Overy będą znajdowały się na 17. i 18. piętrze Mennica Legacy Tower.

140-metrowa wieża Mennica Legacy Tower i sąsiadujący z nią 43-metrowy budynek będą miały łączną powierzchnię biurową 65 630 mkw. Za projekt architektoniczny kompleksu biurowego odpowiada renomowana pracownia architektoniczna Goettsch Partners z Chicago, która na swojego lokalnego partnera wybrała uznane biuro projektowe Epstein. Inwestycja powstaje zgodnie z wymogami międzynarodowego certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie „Outstanding”. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na jesień 2019 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora