Informacje dnia

Park logistyczny SEGRO Logistics Park Stryków z nowym najemcą

SEGRO_Logistics_Park_Stryków

SEGRO Logistics Park Stryków pozyskał nowego najemcę na ponad 6500 metrów kw. powierzchni magazynowej.

Firma Kuchinox Polska jest producentem nowoczesnych rozwiązań dla kuchni i łazienek. Firma wynajęła ponad 6500 metrów kw. powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Stryków. Nowo wynajęta powierzchnia magazynowa ma stanowić zastępstwo dla dwóch dotychczasowych lokalizacji magazynowych tego przedsiębiorstwa. W nowym magazynie składowane będą wszystkie produkty z portfolio firmy Kuchinox.
SEGRO Logistics Park Stryków to ponad 300 tys. metrów kw. nowoczesnej przestrzeni produkcyjno-magazynowej. Park położony jest w bliskiej odległości od skrzyżowania autostrad A1 z A2.

 

Powierzchnia magazynowa znajdująca się w parku logistycznym SEGRO w Strykowie zastąpi dwie mniejsze, z których dotychczas korzystaliśmy. Ważnym elementem, który zdecydował o wyborze tego właśnie magazynu, jest jego doskonała lokalizacja, która pozytywnie wpłynie na rozwój naszego biznesu. Ułatwi obsługę hurtowni i sklepów zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych takich jak Norwegia, Niemcy, Rosja czy Ukraina. Planujemy także zwiększenie zatrudnienia o 10% w stosunku do aktualnej liczby pracowników – mówi, Maciej Balcerak, Prezes Zarządu w spółce Kuchinox Polska.

Cieszymy się, że firma Kuchinox Polska zdecydowała się na wynajem powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Stryków. Wierzymy, że ta strategiczna lokalizacja w samym centrum Polski oraz w sąsiedztwie ważnych tras międzynarodowych, wesprze jej rozwój i ułatwi ekspansję na rynkach zagranicznych – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora