rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Panattoni realizuje nieruchomość inwestycyjną dla Trivium Packaging

c85a4ae8785a0152889ec3a9ac27c052
Panattoni realizuje nieruchomość inwestycyjną dla Trivium Packaging. Jest to zakład produkcyjny, którego budowa już dobiega końca.

Panattoni już na początku 2023 r. dostarczy 21 000 m kw. dla Trivium Packaging – globalnego producenta opakowań metalowych. Wszystko to w ramach nowej nieruchomości komercyjnej. Będzie to największa ukończona realizacja dla jednego klienta w krakowskim portfolio dewelopera. Panattoni Park Kraków North stanie się również referencyjnym zakładem produkcyjnym najemcy w tej części świata.

– „Realizacja dla Trivium Packaging jest wyjątkowa zarówno dla nas, jak i dla klienta. My umacniamy swoją pozycją na rynku krakowskim, a także potwierdzamy ogromny potencjał regionu dla międzynarodowej działalności. Klient dzięki ogromnemu doświadczeniu naszego zespołu otrzyma obiekt wyjątkowy, spełniający zaostrzone wymagania, a także technologicznie zaawansowany, pozwalający optymalizować operacje i zwiększać wolumeny. To pierwszy najem Panattoni w regionie przekraczający 20 000 m kw., ale możemy zapowiedzieć, że rekord zostanie pobity już niedługo”. – mówi Michał Samborski, Head of Development w Panattoni.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora