rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Panattoni Park Błonie III dostarczy 90 000 m kw. powierzchni magazynowej

83d41d9f959120dfdecb93db766af155

Panattoni podbija warszawski rynek nieruchomości. W regionie planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego powstanie Panattoni Park Błonie III.

Inwestycja od Panattoni dostarczy na lokalny rynek ponad 90 000 m kw. powierzchni. Budowa już się rozpoczęła, a inwestycja pozyskała już pierwszego najemcę. Jest nim operator logistyczny – firma GTFL zajmująca się międzynarodowym transportem częściowo i całopojazdowym oraz spedycją. Przedsiębiorstwo wynajęło 7700 m kw. nowoczesnej powierzchni. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

 

 

Firma GTFL jest pierwszym najemcą w Panattoni Park Błonie. Dotychczas nasz Klient korzystał z rozproszonej powierzchni magazynowej i biur, które znajdowały się w Błoniu i Grodzisku Mazowieckim. Możliwość dostosowania powierzchni do specyfiki prowadzonej działalności spowodowała, że GTFL zdecydował się skonsolidować obie lokalizacje i wynająć potrzebną mu przestrzeń w nowym magazynie w Panattoni Park Błonie” – mówi Katarzyna Bojanowicz, Business Development Director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cresa Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora