rynek nieruchomości na wynajem

Panattoni buduje nieruchomość inwestycyjną w Sulechowie dla firmy BestSecret

737417957873b2a6bf54dd12189e2b7b

Panattoni buduje nieruchomość inwestycyjną w Sulechowie dla firmy BestSecret. W ramach inwestycji powstanie blisko 90 000 m kw. powierzchni komercyjnej.

Deweloper rozpoczął budowę Panattoni Park Sulechów III, w którym całą powierzchnię – 88 500 m kw., z możliwością ekspansji o kolejne 42 000 – wynajął BestSecret. Sklep internetowy oferuje modę premium i luksusową po niskich cenach, a można w nim znaleźć produkty około 3 000 marek. Firma dostarcza towary do 27 krajów Europy, a lokalizacja w Sulechowie będzie kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw firmy. BestSecret będzie stąd obsługiwał wszystkie swoje rynki, stając się jednocześnie pracodawcą dla znaczącej liczby osób w regionie.

„Obecnie ponad 30 procent obiektów przemysłowych jest przeznaczonych dla sektora e-commerce, a Panattoni jako lider rynku przoduje i wyznacza trendy na tej płaszczyźnie. Nasze doświadczenie i możliwości przekładają się na kolejne realizacje, takie jak rozpoczęta budowa obiektu dla BestSecret, który może być w przyszłości kolejnym klientem wynajmującym ponad 100 000 m kw. w regionie. Polska Zachodnia, a szczególnie województwo lubuskie, po raz kolejny potwierdza swój potencjał dla obsługi międzynarodowych przedsiębiorstw i jestem pewna, że jeszcze niejeden wmurowany kamień czeka nas w najbliższej przyszłości właśnie w regionie zachodniej granicy. My jesteśmy gotowi na kolejne dostosowane realizacje” – mówi Aleksandra Kucharek, Development Director w Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora