rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Osiedle mieszkaniowe w Warszawie Ursus Factory Victorii Dom z tytułem „Inwestycja Roku 2020”

UF6_ogrodek_2_jasniejszy
Osiedle Ursus Factory dewelopera Victoria Dom zostało nagrodzone tytułem „Inwestycja Roku 2020” platformy obido. To wyjątkowe wyróżnienie, bo przyznawane przez użytkowników portalu.

– Odwiedzający obido.pl to nasi obecni i przyszli klienci, tym bardziej więc cieszy nas tytuł – mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victorii Dom. To jak ważnym jest, że to właśnie użytkownicy dokonali takiego wyboru, podkreśla organizator rankingu.Ranking dotyczący inwestycji powstaje na bazie m.in. ocen użytkowników, ale też tego, jak wielu z nich dodaje mieszkania z danej inwestycji do ulubionych i kontaktuje się z deweloperem. Nie ma w nim uznaniowości, a całość jest ważona wielkością inwestycji, by małe realizacje na kilkadziesiąt mieszkań miały szansę z tymi na tysiąc lokali. Cieszymy się, że w zestawieniu wygrywają firmy pracujące nad podnoszeniem jakości oferty mieszkaniowej. Jak widać, poszukujący mieszkań też to doceniają – Marian Bruliński, wiceprezes i dyrektor marketingu obido.

Oferta Victorii Dom w Ursusie to odpowiedź na bieżące oczekiwania nabywców, które ewoluują wraz z sytuacją finansową i społeczną Polaków. – Nasze mieszkania są ergonomiczne, wykonane z dobrej jakości materiałów i z troską o dostarczenie mieszkańcom wszystkiego, co niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victorii Dom.

Atutem inwestycji jest także jej lokalizacja umożliwiająca sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Infrastruktura pozwala w 15 minut dotrzeć do centrum Warszawy. Mieszkańcy chętnie korzystają z często kursujących autobusów i pociągów WKD oraz z tras szybkiego ruchu. Obecnie dzielnica cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród młodych rodzin, jak i szukających komfortowego miejsca do życia singli.
– Klienci doceniają nasze starania. To cieszy. Od etapu projektu po finalizację budowy myślimy o nich i chcemy, by oni o tym wiedzieli. Dlatego słuchamy ich uważnie, by w swoich inwestycjach odzwierciedlać ich potrzeby – podsumowuje Waldemar Wasiluk.

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług.