rynek nieruchomości na wynajem

Nowy najemca wprowadzi się na przestrzenie West Flex zlokalizowane w kompleksie West Forum we Wrocławiu

lycs-lycs-744215-unsplash
Euro24 jest firmą spedycyjno-transportową, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, która wprowadza się do wrocławskiego kompleksu biurowego.

Na siedzibę swojego wrocławskiego oddziału firma Euro24 wybrała przestrzenie West Flex zlokalizowane w kompleksie West Forum. Obiekt zarządzany jest przez TFG Asset Management. W procesie najmu powierzchni wynajmującego reprezentowała agencja Corees Polska.

„Dokładnie dekadę temu, w roku 2011, otworzyliśmy pierwszy oddział zagraniczny w Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach zostały uruchomione także oddziały w Niemczech oraz w Hiszpanii. W Polsce prężnie działają oddziały w Rzeszowie i w Katowicach, a od września 2021 r. rozwijamy nową lokalizację EURO24 we Wrocławiu. – mówi Łukasz Wróbel, Kierownik oddziału EURO24 Wrocław.

West Flex to serwisowana powierzchnia biurowa, zlokalizowana w budynku West Forum A, o łącznej powierzchni 776 m². W jej skład wchodzi 10 gabinetów o zróżnicowanych wielkościach – od 22 m² do 132 m², oraz powierzchnia współdzielona.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora