rynek nieruchomości na wynajem

Nowy najemca w centrum handlowym Manufaktura

IMGP9774

Centrum handlowe Manufaktura wzmacnia sektor biżuteryjny – do grona najemców łódzkiego obiektu dołączyła niedawno marka Ania Kruk.  Tutejszy butik był pierwszym urządząnym według najnowszego konceptu wnętrz, który ma odróżniać markę od klasycznych salonów jubilerskich.

Manufaktura nieustająco poszerza portfolio swoich marek, dostosowując je do potrzeb gości obiektu. Jest wysoko oceniana przez potencjalnych oraz aktualnych najemców, co zresztą potwierdzają przedstawiciele najmłodszej marka w ofercie: – Manufaktura tętni życiem i jest wizytówką Łodzi! Ogromną zaletą było również postrzeganie Manufaktury jako centrum z dopracowanym designem i rozwiniętą strefą rozrywki i gastronomii. To miejsce, gdzie ludzie lubią spędzać czas. A my chcemy być tam, gdzie nasz klient! – tłumaczy Ania Kruk, założycielka marki.

Najnowszy butik Ania Kruk, który powstał w Manufakturze urządzono według najnowszej koncepcji wnętrza: ma być lekko, kobieco i elegancko. Minimalistyczny wystrój umożliwia najlepszą ekspozycję produktów. Wnętrze jest proste i jasne, dominuje biel, szarość i pudrowy róż.

Salon w Manufakturze zlokalizowany jest na parterze galerii handlowej, tuż obok tzw. rotundy. Ma XX mkw. Jest 12. lokalizacją marki w Polsce, dodatkowo Ania Kruk posiada dwa sklepy w Katarze.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora