rynek nieruchomości na wynajem

Nowy najemca magazynów Waimea Cargo w Rzeszowie

WCT RzeszĂłw-Jasionka 3
Spółka Waimea Holding S.A., inwestor Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka, podpisała umowę na wynajem 2 800 mkw. z firmą TS Logistics, specjalizująca się w magazynowaniu i transporcie towarów dla przedsiębiorców na terenie kraju i zagranicą.
TS Logistics wraz z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka na 4 500 mkw. powierzchni logistycznej będą świadczyć kompleksowe usługi przesyłek towarowych.
Terminal cargo zlokalizowany bezpośrednio przy płycie rzeszowskiego portu lotniczego w pełnym zakresie umożliwi operatorowi handlingowemu (Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka) oraz firmie TS Logistics obsługę operacji logistycznych i frachtu lotniczego w oparciu o najwyższe standardy.
– Najważniejszym atutem przy wyborze powierzchni logistycznej była lokalizacja terminala cargo w bezpośrednim sąsiedztwie potu lotniczego – podkreśla Krzysztof Trzciński, Członek Zarządu TS Logistics. – Poza dalszym rozwojem aktualnie oferowanych usług, nowoczesny magazyn wysokiego składowania pozwoli nam na udostępnienie większej niż dotychczas powierzchni na potrzeby magazynowania towarów dla firm z naszego regionu.
Pod koniec stycznia br. została podpisana umowa z Zarządem Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka na wynajem 1 700 mkw. powierzchni logistycznej. Tym samym powierzchnia magazynowa w Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka została wynajęta w 100 procentach. Obiekt o łącznej powierzchni  6 800 mkw. powstaje na 2 hektarowej działce położonej na terenie przylegającym do Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Inwestor prowadzi rozmowy w zakresie wynajmu powierzchni biurowej     w budynku Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka. Ważnym atutem inwestycji jest położenie przy drodze wojewódzkiej nr 869, która po przebudowie umożliwi łatwą komunikację z autostradą A4 i drogą ekspresową S19. Generalnym wykonawcą jest firma Trasko–Inwest. Budowa realizowana jest zgodnie z założonym planem. Otwarcie obiektu zaplanowano na początek czerwca 2017 roku.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora