Z życia spółek

Nowy ekspert w dziale inwestycyjnym Griffin Real Estate

GRE_Damian Osiak

Do zespołu Griffin Real Estate, wiodącego polskiego inwestora typu private equity i firmy zarządzającej aktywami, dołączył Damian Osiak, specjalista w zakresie finansów, obejmując stanowisko Associate Investment. Nowy ekspert odpowiada za rozwój platformy European Logistics Investment (ELI). W zakresie jego kluczowych kompetencji są również kwestie związane z relacjami z inwestorami oraz pozyskiwaniem finansowania dłużnego.

Damian Osiak specjalizuje się w dziedzinie finansów korporacyjnych, modelowania finansowego oraz inwestycji, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru nieruchomości. Przed dołączeniem do Griffin Real Estate był związany z działem finansów korporacyjnych globalnej firmy doradczej PwC. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał także w Cromwell Property Group, spółce notowanej na giełdzie w Australii, gdzie przeprowadzał transakcje w regionie CEE. Damian Osiak jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz programu CEMS MIM. Jego kwalifikacje zawodowe w zakresie finansów potwierdza również międzynarodowy certyfikat ACCA.

– Damian Osiak, dołączając do Griffin Real Estate, wnosi szerokie doświadczenie w zakresie inwestycji i specjalistyczną wiedzę dotyczącą obszaru nieruchomości, co niewątpliwie przyczyni się do umocnienia konkurencyjności naszej firmy, a w szczególności platformy inwestycyjnej European Logistics Investment, która w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija. Powiększenie zespołu o kolejnego specjalistę z pewnością zaowocuje dalszym dynamicznym wzrostem ELI – powiedział Nebil Senman, Managing Partner w Griffin Real Estate.

mat.pras.