rynek nieruchomości na wynajem

Nowi najemcy w Sopot Centrum

LSFOTOGRAFIA (39 of 83)Sopot Centrum to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks, w którym skupia się energia łącząca miasta Gdańsk, Sopot i Gdynię. Właściciele obiektu zadbali o jego różnorodność dostosowaną do potrzeb odwiedzających – punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, kulturalne oraz biurowe.

Całość tworzy unikatowe na mapie Trójmiasta miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych i kulturalnych. Utworzenie w Sopot Centrum ciągu komunikacyjnego dla podróżnych i otwartej strefy gastronomicznej stworzyło rewolucyjną przestrzeń, w której ulokowało się blisko 16 autorskich restauracji i kawiarni.

Jedną z ostatnich podpisanych pod koniec 2016 roku umów najmu, jest umowa z Kapeo Laser. Zagospodarowanie jednego z większych lokali, (1016 m2) uzupełni usługi Sopot Centrum o klub muzyczny i nową gastronomię. W ofercie najmu Sopot Centrum pozostał do wynajęcia już tylko jeden lokal o profilu gastronomicznym. Jest nim dwupiętrowy lokal C.-1.5.1, z na poziomie -1, o pow. 293,7 m2 z 68 m2 ogródkiem. Tym samym poziom komercjalizacji lokali gastronomicznych, biurowych i handlowych przekroczył 80%.

Tak dobrą lokalizacją w centrum miasta, wzbogaconą o szeroką ofertę parkingową, infrastrukturalną i gastronomiczną zainteresowali się także przedsiębiorcy poszukujący powierzchni biurowych i wielkopowierzchniowych. Do Najemców, którzy w 2017 roku otworzą swoje lokale dołączyli:

Tiger Gym – Klub powstanie w lokalu o powierzchni 1080 m2 i mieścić się będzie w budynku C Sopot Centrum. Tiger Gym to największa w Trójmieście sieć klubów fitness, na którą składa się obecnie siedem placówek. Tiger Gym rozpoczął swoją działalność 12 lat temu w CH Manhattan. Od tego czasu sieć intensywnie się rozwija i dziś może pochwalić się najbardziej nowoczesnymi studiami fitness w Trójmieście. We wszystkich klubach Tiger Gym znajdują się klimatyzowane sale zajęć ruchowych i spinningu, jacuzzi oraz suche sauny firmy Klafs. Oferta sieci obejmuje zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, indywidualne programy treningowe, porady dietetyka, zabiegi odchudzające oraz masaże. Do dyspozycji klientów pozostają bary oraz sklepiki, w których można nabyć odżywki, suplementy diety i kosmetyki. Klub zostanie otwarty na przełomie I i II półrocza 2017 roku, z początkiem stycznia rozpoczęły się prace adaptacyjne lokalu.

KFC – W podobnym terminie otwarcie 280 m2 lokalu w Sopot Centrum planuje KFC Polska. Lokal będzie jedyną restauracją tej sieci zlokalizowaną w tej części Sopotu, dostępną w centrum miasta zarówno dla mieszkańców, turystów jak i podróżujących. KFC jest barem szybkiej usługi, specjalizującym się w potrawach z kurczaka w którym nie przetworzone mięso oraz warzywa pochodzą od lokalnych dostawców i hodowli. Smak ręcznie przygotowywanych na miejscu: panierowanych, smażonych i grillowanych świeżych kurczaków docenił cały świat, stawiając KFC nieprzerwanie od lat na podium światowej czołówki sieci typu Fast Food.

LST Sp. z o.o. założona przez Dr.-Ing. Karola Doerffera w Gdańsku w 1993 roku, jest spółką międzynarodowej grupy konsultingowej Westernacher i jej oficjalnym przedstawicielstwem w Polsce. Od 1997 roku jest partnerem SAP. LST specjalizuje się w obszarach zarządzania strategicznego, zarządzania logistyką i zarządzania zasobami ludzkimi. 3 lokale biurowe Najemcy stworzą centrum konsultingowe o powierzchni 650 m2.

Komnaty Nieruchomości –  Pośrednik nieruchomości zajmujący się obsługą apartamentów oraz pośrednictwem przy ich sprzedaży. Spełniając najwyższe wymagania klientów, działalność firmy koncentruje się wokół nowoczesnej oraz historycznej architektury, akcentując kameralny klimat i lokalną tożsamość miasta. Łączenie tradycji z nowoczesnością już niebawem rozpocznie się na 80m2 poziomu 3 Sopot Centrum.

Instytut Renew – Nowoczesny instytut oferuje zabiegi anti-aging, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, oraz zabiegi relaksujące i odprężające. Przeszło 111 metrowy gabinet spełniać będzie najwyższe standardy usług, wykorzystując najlepsze i najnowocześniejsze dostępne na rynku światowym urządzenia zabiegowe i metody pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę lekarzy i kosmetologów.

informacja prasowa


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora