rynek nieruchomości na wynajem

Nowi najemcy w centrum handlowym Auchan Poczesna

Salon_Rebel_Elektro_CHAuchanPoczesna

Od 10 lutego klienci Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą korzystać z asortymentu salonu Rebel Electro oferującego sprzęt RTV i AGD, elektronikę oraz systemy audio do domów i samochodów. Jest to pierwszy salon tej marki otwarty w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska.

Salon Rebel Elektro, który zajmie lokal o powierzchni ok. 60 mkw., rozszerzy asortyment Centrum Handlowego Auchan Poczesna w kategorii elektroniki i sprzętu RTV i AGD. Klienci będą mogli zaopatrzyć się w nim w różnorodne produkty tego segmentu, w tym telewizory, systemy kina domowego, zestawy audio do domu i do samochodów. W ofercie salonu Rebel Elektro znajdują się urządzenia i akcesoria cenionych przez klientów marek Teesa oraz Kruger&Matz. Profesjonaliści i hobbiści znajdą tam również urządzenia potrzebne do pracy z elektroniką i elektrycznością, takie jak mierniki, lutownice, bezpieczniki i wiele innych.

Rebel Elektro jest nową marką w Centrach Handlowych Auchan. Drugi salon tej marki zostanie otwarty w Galerii Bronowice w Krakowie. Za komercjalizację Centrów Handlowych Auchan odpowiada Immochan Polska.

Centrum Handlowe Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Liczy 60 lokali handlowych i usługowych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora