rynek nieruchomości na wynajem

Nowi najemcy w biurowcu C200 Office

c200_HDRm

Firmy z branży morskiej – NAVA i Baltec Marine to nowi najemcy, którzy w czerwcu 2018 r. wprowadzą się do gdańskiego biurowca C200 Office, zajmując całe 5. piętro budynku. Po przekazaniu powierzchni dwóm nowym firmom poziom najmu w C200 osiągnie blisko 90%.

Inwestycja INOPY, która powstała przez zrewitalizowanie budynku Stoczni Północnej, nawiązuje do morskiej tradycji miasta. C200 Office położony w centralnej części Gdańska, przy froncie wodnym, został oddany do użytku w 2016 r. Z okien biurowca rozpościera się widok na infrastrukturę stoczniową. Aktualnie powierzchnię biurową w C200 zajmuje jedna firma z branży morskiej – Allstars Engineering Poland, niebawem dołączą do niej dwie kolejne.

Pierwszy z nowych najemców to NAVA, obecne na rynku od ponad 25 lat biuro projektowe z branży okrętowej. Kolejną firmą, która w czerwcu dołączy do grona najemców C200 jest Baltec Marine specjalizująca się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających, głównie luksusowych wycieczkowców. Spółka podpisała umowę najmu na powierzchnię 768 m².

– Decydując się na nową przestrzeń do działania i rozwoju naszej firmy, zależało nam na wygodnym i dobrze skomunikowanym miejscu zlokalizowanym w pobliżu terenów stoczniowych. Dlatego biurowiec C200 Office stał się dla nas oczywistym wyborem – mówi Michał Zemfler, Area Manager EU w spółce Baltec Marine – Wnętrza budynku nawiązują do jego morskiej tradycji, są także odpowiednio doświetlone, co było dla nas niezwykle ważne z uwagi na komfort naszych pracowników.

C200 Office to budynek o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 17 600 m², położonej na 7 nadziemnych kondygnacjach. Najemcy budynku mają możliwość korzystania z przestronnego lobby, rowerowni z szatniami i prysznicami, naziemnego i podziemnego parkingu z dużą liczbą miejsc postojowych, strefy konferencyjnej, gastronomicznej i klubu fitness. Położony w pobliżu gdańskiego Śródmieścia C200 Office jest doskonale skomunikowany – przy wejściu do budynku znajduje się przystanek tramwajowy, a w pobliżu biurowca biegnie ścieżka rowerowa. Obecnie, na sąsiedniej działce, trwają prace nad realizacją kolejnej inwestycji INOPY – biurowca C300.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora