Informacje dnia

Nowe udogodnienia w biurowcach HB Reavis

Aplikacja More by HB Reavis to także wirtualna karta dostępu

Międzynarodowa firma HB Reavis, specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy, zwiększa zaangażowanie w zarządzanie swoimi budynkami. To szczególnie ważne w czasach, gdy codzienne funkcjonowanie w biurowcu dla wielu firm stało się większym wyzwaniem niż jeszcze rok temu. Wśród nowych rozwiązań dostępnych dla klientów dewelopera w Polsce jest aplikacja More by HB Reavis.

Rosnąca konkurencyjność zatrudnienia, starania o pozyskanie i utrzymanie najlepszych pracowników, a przede wszystkim zmiana sposobu i częstotliwości korzystania z biura, sprawiają, że zarządzanie nieruchomościami nabiera nowego wymiaru. Linia usługowa More by HB Reavis to odpowiedź na potrzeby firm, które chcą, aby ich środowisko pracy – zarówno konkretna przestrzeń biurowa jak i cały budynek – było bardziej przyjazne i dostosowane do potrzeb pracowników.

„Już na długo przed pandemią zapewnialiśmy użytkownikom naszych budynków zdrowe, stymulujące przestrzenie, w których mogą się rozwijać i realizować stawiane przed nimi cele. Ten bezpieczny mikroświat, w którym ludzie czują się dobrze i pracują wydajnie, jest teraz jeszcze ważniejszy. More by HB Reavis to element naszej strategii Workplace-as-a-Service, który wspiera budynkową społeczność i ma duże znaczenie w staraniach o powrót biurowców do normalnego funkcjonowania” – mówi Piotr Brzostek, Country Property Lead w HB Reavis.

Do dyspozycji najemców wielofunkcyjnych budynków Varso 1 i 2 w centrum Warszawy, a niebawem także Varso Tower oraz kampusu biurowego Forest, jest aplikacja mobilna More by HB Reavis. To intuicyjne, podręczne źródło informacji o dostępnych na miejscu udogodnieniach oraz wirtualna karta dostępu, która ułatwia poruszanie się po częściach wspólnych i korzystanie z parkingu: wyszukanie i rezerwację miejsca, udostępnienie go współpracownikom lub pokrycie opłaty za gości.

 

Aplikacja More by HB Reavis ze stale aktualizowaną ofertą udogodnień i atrakcji w Varso Place jest dostępna w sklepach App Store oraz Google Play, a także na dowolnym urządzeniu poprzez przeglądarkę internetową.

mat.pras.