rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowe mieszkania wyrosną w Pruszkowie

Enclave_PruszkĂłw1

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż mieszkań w inwestycji Enclave. Jest to rodzinne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ul. Bolesława Prusa 45 w Pruszkowie. Planowany termin oddania mieszkań do użytku przypada na IV kwartał 2019 roku.

Osiedle znajduje się w atrakcyjnym centrum Pruszkowa, w otoczeniu zieleni, w pobliżu licznych miejsc rekreacji, placówek edukacyjnych oraz infrastruktury użytkowej.
W okolicy inwestycji zlokalizowane są: pierwszy w Polsce kryty tor kolarski, korty tenisowe, stadion lokalnej drużyny piłkarskiej oraz pływalnia ze zjeżdżalniami.

 Na terenie osiedla zaprojektowane zostały między innymi plac zabaw, górka do saneczkowania, boisko sportowe oraz pokój kinowy.

Jednocześnie, odległość do Centrum Warszawy wynosi ok. 15 km, czyli tyle samo ile w przypadku stołecznej Białołęki. Dotarcie Alejami Jerozolimskimi do biznesowych części miasta zajmuje około 30 minut. Natomiast drogami S2 i S8 można sprawnie dostać się również do innych dzielnic miasta. Ponadto w odległości 1,5 km znajduje się dworzec kolejowy, skąd pociągami podmiejskimi WKD można również szybko dotrzeć do Centrum.

– Enclave to jeden z naszych pierwszych i flagowych projektów w ramach aglomeracji warszawskiej. Prężny i intensywny rozwój powiatów podwarszawskich sprawia, że stają się one niezwykle atrakcyjne jako miejsce do mieszkania na długie lata. Są one bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Warszawy. Pruszków, Komorów, Milanówek i Podkowa Leśna to urokliwe miejscowości, z charakterystyczną kameralną i niską zabudową, gdzie można wypocząć w otoczeniu zieleni. To jest właśnie kwintesencja funkcji, jaką pełnić ma Enclave – czyli typowo rodzinne osiedle mieszkaniowe – powiedział Pierre Vincent Pasquet, Dyrektor warszawskiej agencji w firmie Bouygues Immobilier Polska.

Inwestycja składać się będzie z pięciu 3-piętrowych budynków. Pierwszy etap obejmuje
151 mieszkań, wraz 83 standardowymi miejscami parkingowymi oraz 74 miejscami rodzinnymi na dwa samochody. Natomiast drugi etap budowy obejmuje 126 lokali mieszkaniowych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora