Informacje dnia

Nowe miasteczko w Warszawie – mieszkania w stanie deweloperskim

Jutrzenki_budynek
Aurec Home, doświadczony deweloper na międzynarodowym rynku nieruchomości buduje nową dzielnicę mieszkaniową. To obecnie jedna z trzech dużych inwestycji Aurec Home w Warszawie.

Inwestycja Aurec Home powstaje przy ul. Jutrzenki w okolicy stacji WKD Raków. Deweloper z rozmachem nakreślił plan zagospodarowania tego fragmentu dzielnicy. Na 6,5 ha działce buduje „Miasteczko Jutrzenki”, czyli 9 budynków, a w nich prawie 900 mieszkań, których walorem będzie wysoka jakość zagwarantowana przez generalnego wykonawcę firmę Hochtief Polska. Osiedle będzie się wyróżniać zupełnie nową na rynku koncepcją udogodnień.

– To atrakcyjna okolica, która ma duży potencjał i jest w fazie dynamicznego rozwoju. Jej atutem jest bliskość centrum Warszawy, dobra komunikacja z innymi częściami miasta, ale również przyroda i cisza. Brak innych inwestycji w okolicy daje nam możliwość stworzenia nowego fragmentu miasta. Mam nadzieję, że „Miasteczko Jutrzenki” będzie impulsem do dalszego rozwoju tego fragmentu dzielnicy Włochy – mówi Shraga Weismann, CEO Aurec Home.

Atutem „Miasteczka Jutrzenki” jest bliskie sąsiedztwo centrów handlowych oraz miejsc rozrywki (Blue City, Reduta i Łopuszańska 22).

– Nasze mieszkania w cichej okolicy zapewniają wytchnienie od zgiełku wielkiego miasta, a konkurencyjne ceny z pewnością zainteresują również osoby poszukujące mieszkań w sąsiednich dzielnicach Ochota i Mokotów – dodaje Shraga Weismann.

W ramach pierwszego etapu budowy realizowane są dwa budynki, w których znajdą się 163 mieszkania. Do użytku zostaną oddane już 2022 roku.

mat.pras.