rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowa nieruchomość komercyjna w Żyrardowie – Auchan w Osada Park Handlowy

Żyrardów wizualizacja
Nowa nieruchomość komercyjna w Żyrardowie – Auchan w Osada Park Handlowy. W największym projekcie komercyjnym w regionie powstanie hipermarket Auchan. Najnowszy koncept marki zajmie ponad 2.200 m2. Będzie to jedyny sklep tej sieci w mieście.

Park Handlowy OSADA powstanie na terenie ok. 10 ha, a jego powierzchnia najmu wyniesie ponad 33.000 m2. Oprócz operatora spożywczego Auchan w ramach inwestycji powstanie jedyny w regionie wielkopowierzchniowy market budowlany DIY oraz park handlowy, w którym zaplanowano około 50 sklepów wszystkich branż, w tym najbardziej znane krajowe i zagraniczne sieci handlowe. Dodatkowo ofertę uzupełni restauracja KFC w formacie drive-thru. Dla klientów dostępny będzie komfortowy bezpłatny parking dla ponad 800 samochodów.
Budowa już się rozpoczęła, a otwarcie I etapu parku handlowego nastąpi jeszcze w tym roku, natomiast całość działać będzie w 2025r.

Inwestorem jest firma Mabrok K.Kuran, posiadająca duże doświadczenie w realizacji parków handlowych. Inwestycją zarządza firma CMP S.A. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska, a do podpisania umowy z Auchan doprowadziła firma Delta – Sebastian Kwiatkowski.

Źródło: Mallson Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora