rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomości logistyczne: Prologis rozpoczyna innowacyjną budowę w samym sercu Węgier

verstappen-photography-532656-unsplash
Dzięki nowemu budynkowi spekulacyjnemu w Prologis Park Budapest-Sziget II, którego budowa zakończy się jeszcze w tym roku, inwestor przeznacza nowy grunt pod rozwój węgierskiego sektora nieruchomości logistycznych.

Nowy budynek Prologis o powierzchni 11 600 metrów kwadratowych powstaje w  Prologis Park Budapest-Sziget II, a sam park ma możliwość rozbudowy o kolejne 48 000 metrów kwadratowych. Zaprojektowany przy użyciu innowacyjnej technologii BIM (Building Information Modeling) budynek DC1A umożliwi sprawne i bezpieczne prowadzenie operacji magazynowych dzięki wysokości 12 metrów i nośności podłogi aż 7 ton na metr kwadratowy.  Budynek będzie wyposażony w szereg funkcji, dzięki którym stanie się doskonałym przykładem nowoczesnych nieruchomości logistycznych na Węgrzech.

„Szigetszentmiklós to już ugruntowany punkt na węgierskiej mapie logistycznej. Klienci doceniają doskonałą lokalizację tego obszaru i połączenia z pozostałymi regionalnymi sieciami logistycznymi. Obecnie budujemy nowy magazyn który posiada wszystkie elementy wyróżniające nas na węgierskim rynku logistycznym i które pomogą nam w zapewnieniu satysfakcji i sukcesu naszym klientom”– mówi Máté Szoboszlay, Capital Deployment Director na Węgry.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora