Konferencje

Nieruchomości, design i architektura na 4 Design Days w Katowicach

4 Design Days_2020

4 DESIGN DAYS to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2022 roku odbędzie się w dniach 27-30 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Obecnie trwa rejestracja gości.
Szósta edycja 4 Design Days zgromadzi w w jednym miejscu architektów i projektantów z Polski oraz zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, przedstawicieli władz samorządowych i miłośników designu. Wydarzenie odbędzie się w sprawdzonej formule dwóch dni dla biznesu i dwóch dni otwartych – dla mieszkańców aglomeracji katowickiej.

– Cieszymy się, że po edycjach online w 2021 roku wracamy do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Jesteśmy z powrotem ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, by kontynuować spotkanie w niesamowitej atmosferze, która towarzyszyła nam w poprzednich, przedpandemicznych edycjach – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days. – To jedyne takie wydarzenie w tej części Europy. Zapraszamy na nie wszystkich entuzjastów dobrej architektury i dobrego designu, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat panujących trendów lub poszukują inspiracji przy urządzaniu swoich domów lub biur i innych wnętrz komercyjnych – dodaje Robert Posytek, autor programu 4 Design Days.