rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość MLP Bucharest West pozyskała nowego najemcę i domknęła proces komercjalizacji w I etapie inwestycji

MLP-Bukareszt-logo-MLP_5_m(1)

Jedna z wiodących europejskich firm logistycznych zwiększa wynajmowaną powierzchnię w nowoczesnej nieruchomości komercyjnej – parku logistycznym MLP Bucharest West.

MLP Bucharest West to park logistyczno-produkcyjny, którego docelowa powierzchnia to aż 99 000 m2. Centrum zlokalizowane jest w kluczowym regionie kraju, zaledwie 15 km od stolicy, i posiada bezpośredni dostęp do obwodnicy miasta i autostrady A1.
Przy realizacji transakcji MLP Group korzystała ze wsparcia JLL, firmy doradczej świadczącej usługi na rynku nieruchomości, która odpowiada za komercjalizację całej inwestycji w Rumunii.
Spółka logistyczna Maracana podpisała umowę dotycząca zwiększenia nowoczesnej powierzchni najmu w centrum logistycznym MLP Bucharest West. W efekcie wykorzystywana przez najemcę przestrzeń wzrosła do ponad 10 tys. m2. Spółka współpracuje z MLP Group od 2021 roku.
Dzięki podpisanej transakcji ponad 22 000 m2 powierzchni wybudowanej w I etapie parku logistycznego MLP Bucharest West, zostało już w pełni skomercjalizowane.

– Cieszymy się, że możemy rozszerzyć współpracę z MLP Group i umocnić nasze partnerstwo oparte na wspólnych wartościach i wizji. Doceniamy profesjonalizm i elastyczne podejście dewelopera. Liczymy na dalszą współpracę w celu zapewnienia naszym klientom jak najwyższej jakości. Przy wynajmie powierzchni zawsze polegamy na wsparciu JLL i jesteśmy wdzięczni za kolejny sprawny i dobrze zorganizowany proces – oświadczył Eugen Supuran, Dyrektor Zarządzający Maracana.
To dla nas duża satysfakcja, że obecny najemca zdecydował się na zwiększenie wynajmowanej przestrzeni w centrum logistycznym MLP Bucharest West. Podpisana umowa potwierdza, że nasza oferta spełnia w pełni oczekiwania Maracany. Zawsze podchodzimy elastycznie do indywidualnych potrzeb naszych partnerów biznesowych. Nasz projekt w Rumunii został wybudowany spekulacyjnie, w efekcie czego byliśmy w stanie szybko sprostać oczekiwaniom klienta, który potrzebował przestrzeni magazynowej od zaraz. Ponadto lokalizacja naszego centrum logistycznego jest niewątpliwie dużym atutem dla potencjalnych podmiotów. Jednocześnie bardzo dziękuję zespołowi JLL za wsparcie, zaangażowanie i profesjonalizm – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora