rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość Métal 57 od BNP Paribas Real Estate z nagrodą na MIPIM

29f5711b2ed2b30233c27213d115067fNieruchomość Métal 57 to kompleks o powierzchni 37 tys. mkw. usytuowany w Boulogne-Billancourt. Powstał w wyniku modernizacji i rozbudowy dawnego zakładu produkcyjnego koncernu Renault według projektu architektonicznego autorstwa Dominique’a Perraulta. 

Métal 57, nowoczesny budynek biurowy dostosowany do najnowszych modeli pracy, który powstał w wyniku przebudowy dawnego, wyróżniającego się architektonicznie zakładu produkcyjnego Renault, zdobył prestiżową nagrodę w kategorii „Najlepsza modernizacja” na międzynarodowych targach nieruchomości MIPIM. Wcześniej został wyróżniony nagrodą Grand Prix du SIMI w kategorii „Szczególnie innowacyjna modernizacja lub przebudowa”, a także złotą statuetką w kategorii „Renowacja” w konkursie zorganizowanym przez francuską organizację Fimbacte.

 Jesteśmy bardzo dumni! To kolejna nagroda dla kompleksu Métal 57 i jedna z najbardziej prestiżowych! Otrzymane wyróżnienie stanowi wyraz ogromnego uznania dla zespołów firmy BNP Paribas Real Estate oraz pracowni Dominique Perrault Architecture, które zaangażowały się w ten projekt, wykazując się przy tym wyjątkową znajomością branży nieruchomości. Konkurencja była silna – rywalizowaliśmy z wysokiej jakości obiektami i wielkoskalowymi projektami modernizacji istniejących budynków. Świadczą one o dużym zaangażowaniu graczy na europejskim rynku nieruchomości w transformację znanych i rozpoznawalnych obiektów, której celem jest tworzenie miast ekologicznych i inkluzywnych

mówi Thierry Laroue-Pont, Dyrektor Generalny BNP Paribas Real Estate.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora