rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Varso Tower w Warszawie z nowym najemcą biurowym

e33e2d675a01b4f9332c10691c76471eNieruchomość komercyjna Varso Tower w Warszawie z nowym najemcą biurowym. HB Reavis, międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy, podpisała umowę najmu z firmą SAP.

Polski oddział renomowanego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw wprowadzi się na 11 piętro w warszawskim wieżowcu Varso Tower. Nowe biuro SAP Polska w centrum Warszawy zajmie blisko 1 400 mkw. powierzchni zaprojektowanej z myślą o dobrostanie pracowników. W transakcji polskiemu oddziałowi SAP doradzali eksperci z firmy Colliers.

Ambicją SAP Polska jest wspieranie polskich przedsiębiorstw na ich drodze do innowacyjnego rozwoju. Aby realizować tę ambicję, kluczowi są ludzie – dlatego od lat pracujemy z największymi talentami na rynku. Rola biura w modelu pracy hybrydowej (FlexWork), który wprowadziliśmy w SAP jakiś czas temu, bardzo się zmieniła – również zmieniły się potrzeby naszych pracowników. Chcąc zapewnić im najlepsze możliwe warunki, zdecydowaliśmy się na stworzenie przestrzeni do efektywnej i komfortowej pracy właśnie w Varso Tower. Nie mamy wątpliwości, że większe skupienie się na dobrym samopoczuciu pracowników jest kluczowe dla osiąganie sukcesów biznesowych – mówi Piotr Ferszka, prezes i dyrektor zarządzający SAP Polska.

mat. prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora