rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn pozyskała najemcę na prawie 8500 m2

umowa
Nieruchomość komercyjna SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn pozyskała najemcę na prawie 8500 m2 nowoczesnej powierzchni.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn wyróżnia się znakomitą lokalizacją – znajduje się zaledwie 5 km od granic administracyjnych Warszawy oraz w pobliżu lotniska na Okęciu. Całość znajduje się pod opieką dedykowanego Property Managera SEGRO. Park otrzymał nagrodę „Best Warehouse of the Year” w konkursie Eurobuild Awards 2017 w kategorii Tenants Award – wyróżnienie, które zostało przyznane przez samych klientów.

Eveline Cosmetics, jeden z największych producentów kosmetyków w Polsce, przedłużył współpracę z SEGRO oraz zwiększył wynajmowaną powierzchnię magazynową. W ramach nowej umowy firma przeniosła się do nowo wybudowanego obiektu w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, gdzie zajmuje prawie 8500 m2.

– Z firmą SEGRO współpracujemy już od 2010 roku. Dynamiczny rozwój naszej działalności skłonił nas do powiększenia wynajmowanej powierzchni magazynowej w parku SEGRO oraz do przeniesienia się do nowego obiektu w ramach parku w Nadarzynie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości zwiększenia dotychczas zajmowanej powierzchni w ramach jednego kompleksu logistycznego. Dużym atutem jest dla nas jego świetna lokalizacja – znajduje się bowiem 5 km od granic Warszawy i lotniska Okęcie oraz w bezpośrednim sąsiedztwie S8, co znacznie ułatwia nam logistykę eksportu – wyjaśnia, Michał Jedynak, Kierownik ds. Logistyki z Eveline Cosmetics.

Fakt, że największy producent kosmetyków w Polsce po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem jest powodem do dumy. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci otrzymywali magazyny dopasowane pod ich konkretne potrzeby. W tym przypadku firma nie tylko przedłużyła z nami umowę, ale również dodatkowo zwiększyła zajmowaną powierzchnię. Dużym atutem parku w Nadarzynie jest jego lokalizacja, która znacznie ułatwia transport produktów na całą Polskę i rynki zagraniczne – dodaje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora