rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Retro Office House we Wrocławiu z najemca na dwa piętra

Retro_013

Nieruchomość komercyjna Retro Office House we Wrocławiu z najemca na dwa piętra. 

Firma Vonage ma powierzchnię biurową na dwóch piętrach wrocławskiego Retro Office House i jest jedną z najdłużej rezydujących firm w biurowcu z portfela Globalworth. Międzynarodowa spółka przedłużyła obecną umowę najmu na kolejne lata.
Vonage, czołowy dostawca usług komunikacyjnych w chmurze, przedłużył na kolejne pięć lat umowę najmu w Retro Office House. W negocjacjach z właścicielem i zarządcą budynku, Globalworth, najemcę reprezentowała firma doradcza Savills.

 Nasza decyzja, aby kontynuować inwestycje w Polsce, jest decyzją strategiczną i przyszłościową. Jesteśmy obecni na polskim rynku od wielu lat, w zakresie tworzenia oprogramowania dla naszego rozwiązania Contact Center. Wraz z przedłużeniem umowy najmu biura, podjęliśmy również decyzję, aby rozwijać we Wrocławiu inne linie produktów Vonage, takich jak AI oraz Communication APIs. Inicjatywa ta podkreśla nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozwój oraz wnoszenie różnorodnych perspektyw i umiejętności, które pomogą nam utrzymać pozycję lidera w branży technologicznej.” – komentuje Artur Michalczyk, Senior Vice President Engineering, Vonage.

 Bardzo się cieszymy, że Vonage stawia na Polskę oraz Wrocław i będziemy dalej rozwijać istniejące już zespoły. Powstaną też zupełnie nowe, np. do zarządzania produktem, UX, czy architecture, wzbogacając tym samym nasze obecne portfolio. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla Specjalistów z branży. Na chwilę obecną posiadamy kilkadziesiąt otwartych pozycji. Praca zdalna pozostaje częścią naszej kultury, ale sami nasi pracownicy podkreślają rolę biura, spotkań twarzą w twarz, kolaboracji zespołowej czy budowania relacji z innymi grupami. Chcemy, aby nasza przestrzeń była atrakcyjna, nowoczesna i żeby nasi pracownicy mogli w pełni utożsamiać się z firmą, w której pracują.” – komentuje Grzegorz Smoliński, Engineering Director and Site Lead Wrocław, Vonage.

Źródło: Globalworth.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora