rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Prologis Park Teresin z 22 000 m2 dla Super-Pharm

razem
Najemca Super-Pharm przedłużył umowę najmu na 9 600 m² powierzchni magazynowej w Prologis Park Teresin. Najemca postanowił wynająć także dodatkową powierzchnię.

Firma zdecydowała się wynająć dodatkowe 12 600 m². Tym samym jedna z największych sieci drogeryjnych zajmie w nowoczesnym kompleksie magazynowym Prologis pod Warszawą w sumie ponad 22 000 m².

„Prologis jest partnerem, który zna nasze potrzeby i jest w stanie zapewnić nam rozwiązania dopasowane do specyfiki naszego biznesu. Pomyślny przebieg naszej dotychczasowej współpracy oraz zespół, na którym zawsze możemy polegać, przekonały nas do tego, by nie tylko zostać na dłużej, ale też zwiększyć wynajmowaną powierzchnię” – powiedziała Karolina Szuba, COO, Board Member z Super-Pharm.

„Cieszymy się, że Super-Pharm po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem przedłużając umowę najmu w Prologis Park Teresin. To dowód na to, że dobre relacje stają się początkiem długofalowej współpracy, a nasze magazyny zapewniają odpowiednie warunki do rozwoju. W przypadku Super-Pharm poza strategiczną lokalizacją, istotna była możliwość dostosowania budynku do własnych potrzeb” – powiedziała Emilia Błądek Leasing & Customer Experience Manager z Prologis.

Centrum logistyczne Prologis Park Teresin składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni blisko 160 000 metrów kwadratowych. Obiekt zapewnia idealne warunki do dystrybucji krajowej i międzynarodowej. Budynek wyposażony jest w szereg udogodnień dla najemców takich jak smart metering system czy oświetlenie LED.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora