rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Tricity East V z najemcą na 22 800 mkw. powierzchni magazynowej

Panattoni-Park-Tricity-East-V-scaled
Morska Agencja Gdynia sp. z o.o., która specjalizuje się w transporcie towarów drogą morską, lądową i kolejową, zostanie najemcą jednego z dwóch obiektów Panattoni Park Tricity East V.

Spółka wynajęła 22 800 mkw. w magazynie budowanym pod indywidualne potrzeby najemcy. W procesie wyboru lokalizacji oraz podczas negocjacji warunków najmu Morska Agencja Gdynia była reprezentowana przez firmę doradczą Newmark Polska.
Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Tricity East V to nowoczesne centrum dystrybucyjne w ramach planowanych dwóch budynków. Inwestycja powstaje w miejscowości Przejazdowo, w gminie Pruszcz Gdański.

– Okres związany z Covidem oraz wojna w Ukrainie spowodowały zakłócenie dostaw we wszystkich branżach. W biznesie dotychczasowa koncepcja działania na minimalnych zapasach w aktualnej sytuacji się nie sprawdza. Stąd decyzja naszej firmy inwestowania w nowe powierzchnie magazynowe, tak aby zapewnić naszym kontrahentom kompleksową obsługę i sprostać ich potrzebom – mówi Krzysztof Laskowski, V-ce Prezes Zarządu Morskiej Agencji Gdynia.

– Z uwagi na dynamiczny rozwój i zwiększone zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową Morska Agencja Gdynia zdecydowała się na wynajem całego obiektu w ramach Panattoni Park Tricity East V. Jego atutem jest możliwość całkowitego dostosowania powierzchni do potrzeb naszego Klienta oraz dogodna lokalizacja. W rezultacie Morska Agencja Gdynia zyskała optymalne warunki do rozszerzenia zakresu oferowanych usług i dotarcia do nowych klientów – mówi Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny, Newmark Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora