rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Bydgoszcz IV z nowym najemcą

Panattoni-Park-Bydgoszcz-IV-1-scaled
Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Bydgoszcz IV z nowym najemcą.

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Bydgoszcz IV to nowoczesny park magazynowo-logistyczny w podbydgoskiej miejscowości Lisi Ogon. Docelowo będzie składał się z trzech budynków o łącznej powierzchni ponad 110 tys. mkw.
Firma z branży logistycznej, KRIS-TECH Sp. z o.o. jest nowym najemcą w nieruchomości komercyjnej Panattoni Park Bydgoszcz IV. Najemca zajął 2765 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Aby znaleźć optymalną lokalizację, spółka skorzystała ze wsparcia ekspertów z firmy doradczej Newmark Polska.

– Firma KRIS-TECH poszukiwała nowego obiektu dla prowadzonych operacji, który będzie zgodny z jej oczekiwaniami. Panattoni Park Bydgoszcz IV spełnia potrzeby najemcy – to park zaprojektowany z myślą o dystrybucji – mówi Natalia Mika, Doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.

– O wyborze lokalizacji zdecydowała zarówno dostępność powierzchni w dogodnym dla KRIS-TECH momencie, jak i atrakcyjna stawka czynszu. Ponadto firma poszukiwała obiektu spełniającego najwyższe standardy z myślą o swoim międzynarodowym kliencie. Cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania najemcy – dodaje Jakub Dudkiewicz, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, Newmark Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora