Informacje dnia

Nieruchomość komercyjna Office Center Opole z nowym najemcą biurowym

Office-Center-Opole

Capita to firma, która specjalizuje się w outsourcingu, transformacji cyfrowej oraz konsultingu.

Capita otworzy swoje biuro regionalne w kompleksie Office Center Opole. Zarządcą i twórcą projektu jest firma CGI sp. z o.o. Transakcję koordynowała agencja doradcza Corees Polska.
Nieruchomość komercyjna Office Center Opole oferuje łącznie 7000 m2 NLA nowoczesnej powierzchni biurowej, która rozlokowana jest w dwóch budynkach. Zastosowane rozwiązania techniczne charakterystyczne dla budynków klasy A i wysoki standard wykończenia wnętrz zapewniają pracę w komfortowych warunkach.

 

– W Capita pracujemy nad zwiększeniem naszych możliwości w zakresie obsługi języków, które zostały zidentyfikowane jako kluczowy obszar rozwoju dla biznesu, a Polska jest w centrum naszej propozycji. Istnieje duże zapotrzebowanie na zwiększenie naszych zdolności językowych w języku niemieckim,
a Opole oferuje nam zarówno wymaganą skalę, jak i zasoby jakościowe po konkurencyjnych kosztach. – mówi Adam Whitmarch – Service Delivery & Client RElationship Director w Capita. Obecnie mamy wiele ról dostępnych w centrum kontaktowym, w tym przedstawicieli obsługi klienta, kierowników zespołów, specjalistów ds. jakości i szkoleń oraz trenerów ze znajomością języka niemieckiego. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszej strony www. – dodaje.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora