rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Multishopie Sochaczew powiększa się dla najemców i klientów

Multishop Sochaczew_Falcon Investment Management

Trwa rozbudowa nieruchomości komercyjnej Multishopie Sochaczew.

Jeszcze w tym roku pierwsi najemcy otworzą swoje sklepy w przebudowywanym obiekcie Tesco w parku handlowym Multishop Sochaczew. Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem funduszu Falcon Investment Management oraz spółki Multishop.
Już za dwa miesiące, w listopadzie tego roku, w odnowionej przestrzeni otworzy się supermarket Netto, a w grudniu – sklep marki Action. Nowy operator spożywczy wybrał tę lokalizację z uwagi na jej potwierdzony potencjał handlowy i zamierza uruchomić w niej najnowszy koncept swojego sklepu Netto 3.0.

– Komercjalizacja przebudowywanej powierzchni dobiega końca. Prowadzone są zaawansowane rozmowy na dwa ostatnie lokale o metrażu około 600-700 mkw. GLA. W nowej części pojawią się wiodące marki m.in. z branży modowej, wyposażenia wnętrz, czy sportowej. Otwarcie pozostałych sklepów zostało zaplanowane na pierwszy kwartał 2023 roku. Uzupełnią one aktualną ofertę obejmującą m.in.: Pepco, CCC, Jysk, Hebe, Deichmann – tłumaczy Daria Górniak, Leasing & Expansion Manager w Falcon Investment Management.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora