rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Malta Office Park rozpoczęła 2023 rok z nowymi najemcam

EPP_Malta Office Park_2
Nieruchomość komercyjna Malta Office Park rozpoczęła 2023 rok z nowymi najemcami.

Trzech nowych najemców wprowadza się do nieruchomości komercyjnej Malta Office Park. Poznańska nieruchomość biurowa zarządzana jest przez EPP. To komfortowo położony obiekt, w którym biznes i natura harmonijnie się łączą, tworząc doskonałe warunki do pracy. Budynek wyróżniający się licznymi rozwiązaniami ekologicznymi na swoją siedzibę wybrały firmy Hager, Spravia i Surgalign. Łączna powierzchnia objęta umowami to blisko 750 mkw. przestrzeni biurowej klasy A.
Do grona najemców poznańskiej nieruchomości dołączyli: Surgalign Holdings, Inc., Spravia (dawniej Budimex Nieruchomości) oraz Hager.

– W nowy rok wchodzimy z nową energią. Przedłużone umowy i nowe najmy pokazują, że we właściwy sposób zarządzamy obiektem, dostosowując go do potrzeb wymagających partnerów. Cieszę się, że zaufaniem obdarzyły nas kolejne firmy, które już mają lub za chwilę będą miały szansę przekonać się, że Malta Office Park to miejsce, gdzie biuro znaczy więcej niż budynek. Naszym niewątpliwym atutem jest bliskość Jeziora Maltańskiego, a co za tym idzie wyjątkowe otoczenie naturalnej roślinności. Nowi najemcy na pewno szybko zachwycą się możliwościami tej lokalizacji – mówi Agnieszka Gola, Leasing Manager w EPP.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora