rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość komercyjna CUBE Office Park przechodzi proekologiczną metamorfozę

Cube_Office_Park_zewnętrzneGdańska nieruchomość komercyjna CUBE Office Park przechodzi obecnie proekologiczną metamorfozę.

Zakończona w ubiegłym roku modernizacja recepcji budynku A, to zaledwie przedsmak zmian, jakie czekają najemców w nadchodzącym czasie. Gdański kompleks biurowy zarządzany jest przez TFG Asset Management, a firma Savills pełni w nim rolę wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowych.

Zakończona latem 2022 r. modernizacja części reprezentacyjnej budynku A polegała na rearanżacji głównej recepcji kompleksu CUBE Office Park, która została przeniesiona w inne miejsce. Jedną z największych nowości jest duży multimedialny ekran, który służy zarówno jako punkt informacyjny o najemcach budynku, ale też pozwala na wyświetlanie kluczowych informacji dla pracowników kompleksu.

Pomieszczenia recepcyjne zostały wzbogacone o nowe oświetlenie LED z funkcją regulacji natężenia, co pozwala na optymalizację kosztów energii. W budynku nie zapomniano również o rowerzystach, którzy zyskali odremontowane szatnie z nowym węzłem sanitarnym.

Rosnące koszty eksploatacyjne skłaniają najemców do poszukiwania obiektów umożliwiających funkcjonowanie firmy w sposób zrównoważony, optymalny i zgodny z ESG. Cieszę się, że przeprowadzone przez nas prace są dostrzegane i doceniane przez obecnych oraz przyszłych najemców” – mówi Adrian Bojczuk, dyrektor ds. wynajmu w TFG Asset Management.

materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora