rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna BIK Park Wrocław w pełni wynajęta

atlas_bik_park_24_06_22_1_m
Park logistyczny BIK Park Wrocław został w 100% wynajęty.
 Inwestycja realizowana przez Biuro Inwestycji Kapitałowych dostarczy łącznie 22,5 tys. m2, a oddanie jej do użytkowania planowane jest w trzecim kwartale br.

Firma Cinno Poland zawarła z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę dotyczącą wynajmu 5.260 m2 powierzchni w nowej hali powstającej w ramach BIK Park Wrocław. Na cele produkcyjno-magazynowe przeznaczy 4.800 m2, a pozostałe 460 m2 stanowić będą nowoczesne pomieszczenia biurowe. W efekcie zawartej transakcji wszystkie oferowane powierzchnie w ramach powstającego nowego obiektu BIK Park Wrocław zostały w 100% wynajęte.

Bardzo cieszymy się z zawarcia kolejnej umowy najmu i dopełnienia listy najemców w naszej nowo realizowanej inwestycji. Budowę nowej hali zaczęliśmy w pierwszym kwartale br. na zasadach spekulacyjnych, widząc bardzo duże zapotrzebowanie na nowoczesne powierzchnie dostępne od zaraz. Olbrzymim atutem projektu jest lokalizacja blisko aglomeracji wrocławskiej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady zapewniającej szybki i wygodny dojazd. Nowy budynek będzie spełniał wysokie wymagania w zakresie ochrony środowiska i zostanie poddany procesowi certyfikacji BREEAM – mówi Krzysztof Mucha Business Development Manager z Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora