rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Bełchatów Bawełnianka ze znanym najemcą

Bełchatów_wizka

Nieruchomość komercyjna Bawełnianka będzie w najbliższych latach jednym z nielicznych nowych centrów handlowych powstających w Polsce. Otwarcie obiektu nastąpi 1 marca 2023r.

Najnowszy koncept marketu Biedronka otworzy się wraz z całą bełchatowską Galerią Bawełnianka w marcu przyszłego roku. Dyskont spożywczy zajmie powierzchnię ponad 1,2 tys. m.kw. Wraz z oddalonym od galerii o 100 metrów marketem Lidl – stworzą najszerszą, atrakcyjną ofertę spożywczą dla klientów z miasta i regionu.
Galeria Handlowa Bawełnianka zlokalizowana jest w historycznym sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie o powierzchni ponad 33.000 m.kw. znajdować się będzie ok. 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness.
Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield, natomiast nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora