rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Atrium Promenada nie zwalnia tempa i postępuje z komercjalizacją powierzchni handlowej

Atrium Promenada

Warszawska nieruchomość komercyjna Atrium Promenada nie zwalnia tempa i postępuje z komercjalizacją powierzchni handlowej.

Holenderska marka Rituals Cosmetics wybrała Atrium Promenada na lokalizację swojego sklepu. To kolejny najemca z kategorii premium, który już wkrótce wzmocni portfolio galerii. Nowy lokal będzie usytuowany na poziomie 0, na przeciwko Zary.
W Atrium Promenada trwa przebudowa drugiej części obiektu. Jest to kontynuacja prac, których I etap ukończono jesienią 2018 roku. Zmiany obejmą kompleksową modernizację wnętrza galerii od strony ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz remodeling wejścia do centrum handlowego od tej ulicy.

Mimo trwającej przebudowy drugiej części naszej galerii nieustająco pracujemy również nad wzbogacaniem portfolio Promenady. Cieszy nas fakt, że do grona marek premium już wkrótce dołączy rozpoznawalna niemal na całym świecie firma kosmetyczna. To dowód na to, że nieustająco cieszymy się zaufaniem zagranicznych inwestorów, a podejmowane przez nas prace modernizacyjne jedynie zachęcają do współpracy z nami kolejnych najemców. Jesteśmy zdeterminowani do tego, by po zakończeniu przebudowy Promenady zaoferować naszym klientom jeszcze bogatszą propozycję – zarówno pod względem konceptów handlowych, jak i starannie wyselekcjonowanych brandów – mówi Tomasz Hofman, dyrektor Atrium Promenada.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora