rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Zana 39 w Lublinie z kolejnym najemcą biurowym

zanaNieruchomość inwestycyjna Zana 39 to biurowiec o łącznej powierzchni 6 100 m2, położony u zbiegu ulic Tomasza Zana i Filaretów w Lublinie.

Biurowiec Zana 39, położony w centralnej lokalizacji Lublina, powiększa grono swoich najemców. Do nowego lokalu usługowego wprowadziła się New Post International – czyli ukraińska Nova Poshta. Firma bardzo dynamicznie rozwija się na polskim rynku i ma już swoje oddziały w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, a teraz także w Lublinie i to nie koniec.

„Klient bardzo świadomy rynku, od samego początku wiedział czego poszukuje i jak powinien przebiegać cały proces. Biurowiec na Zana wydawał się naturalnym wyborem kolejnej lokalizacji. Najemca już działa w naszym budynku na Zana 39. W procesie uczestniczyła i wspierała Najemcę Agencja Nieruchomości ESAPRO Real Estate reprezentowana przez Pana Bartłomieja Wolaka, który od początku jasno przedstawiał oczekiwania Najemcy, co ułatwiło podpisanie Umowy.” – komentuje Dominik Wrona, Leasing Specialist z First Property Poland.

Najemcy gratuluję doskonałego wyboru natomiast Wynajmującemu dziękuję za owocną współpracę i sprawne przeprowadzenie całego procesu zakończonego podpisaniem umowy najmu. Kolejna silna marka wśród najemców to potwierdzenie bardzo wysokiej pozycji jaką biurowiec Zana 39 zajmuje na liście powierzchni na wynajem w Lublinie.” – komentuje Bartłomiej Wolak z agencji nieruchomości ESAPRO Real Estate.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora